PLFON Blog

Numeracja zagraniczna
2021-06-30
Prowadzisz swój biznes za granicą? Chciałbyś w łatwiejszych sposób dotrzeć do potencjalnych klientów niezależnie od kraju w którym aktualnie się znajdują? Numeracja zagraniczna pomoże Ci rozwinąć skrzydła na kierunkach zagranicznych
PLFON partnerstwo
2021-06-30
Kompleksowe rozwiązania, pozwalające rozwinąć biznes i ograniczyć koszty. Chcesz zaoferować klientom najnowocześniejsze i intuicyjne rozwiązania? Nawiąż współpracę z Peoplefone Polska S.A.
Prepaid w PLFON
2021-06-30
Jest to usługa działająca na zasadach przedpłaty, którą wnosi z góry klient prepaid. Opłaty za połączenia są odejmowane z konta użytkownika proporcjonalnie do wykonanych połączeń i wykorzystanych usług dodatkowych.
Jak zamówić PLFON
2021-06-30
Zastanawiasz się jak szybko i kilkukrotnie zmniejszyć rachunku za telefon? W PLFON to jest naprawdę proste, poniżej opisze Ci w jaki sposób w 5 minut zamówić tańszą telefonię.
SIPTRUNK
2021-06-30
SIPTRUNK – to dedykowana usługa dla firm, które chcą korzystać z telefonii VoIP. Usługa jest realizowana za pomocą protokołu SIP (Session Initiation Protocol) stad nazwa SIP Trunk. Na jednym koncie SIP można prowadzić od jednej do kilkudziesięciu rozmów jednocześnie, a uzależnione jest to od wykupionej usługi (liczby kanałów rozmownych)
VoIP dla Biznesu
2021-06-30
Posiadasz dużą firmę i stawiasz na dalszy rozwój pracowników? Szukasz ograniczenia kosztów zachowując dobrą jakoś połączeń. VoIP z pewnością sprawdzi się w Twojej firmie.
VoiP dla kogo
2021-06-30
Oferta PLFON została skonstruowana w uniwersalny sposób, dzięki czemu znajdzie zastosowanie zarówno w małych firmach, jak i w dużych korporacjach. Z VoIP’a możesz również korzystać w swoim domu – jako klient indywidualny.
blog
2021-05-07
Brak umowy terminowej, połączenia do sieci komórkowych 15 gr, wykonywanie połączeń z dialera na Panelu Użytkownika.
Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze oferty zadzwoń pod 799 351 000
lub zostaw swój numer a nasz konsultat skontaktuje się z Tobą.