VoIP dla Biznesu

VoIP dla Biznesu

 

 

 

Nasza oferta dedykowana jest  biznesowym rozwiązaniom do komunikacji telefonicznej dla biur i przedsiębiorstw, które chciałyby skorzystać z rozwiązania wirtualnej centrali telefonicznej działającej na bazie technologii chmury cyfrowej i Internetu. Połączenie tych elementów daje przewagę nad tradycyjnymi rozwiązaniami służącymi do obsługi połączeń telefonicznych, obniża koszty funkcjonowania biznesu i daje dużą elastyczność w komunikacji z klientami firm.

Jesteś klientem biznesowym i rozważasz przejście na VoIP – u nad znajdziesz najlepsze rozwiązania:

Abonament – FONBOX

SIP TRUNK - jako zastępstwo tradycyjnych linii ISDN

FonBox Biznes to najnowsze rozwiązanie telefonii IP, świetnie sprawdzające się w firmach dowolnej wielkości. Dzięki wirtualnej centrali oferujemy szeroki zakres funkcjonalności. To świetne, elastyczne rozwiązanie, które nie tylko poszerza możliwości komunikacyjne firmy, ale równocześnie: radykalnie ogranicza koszty - korzystaj z PLFON na własnych urządzeniach bądź aplikacji mobilnej.

 

VoIP dla Biznesu

 

Obecnie oferta SIP TRUNK dla Biznesu jest idealnym rozwiązaniem, które można zintegrować z systemami contact centre. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta szybko dodasz kolejne kanały rozmowne lub domówisz dodatkowe numery. W ramach naszej oferty posiadamy szeroki wachlarz numeracji polskiej:  złotej i  komórkowej jak i zagranicznej. Dzięki  temu łatwiej dotrzesz do potencjalnych klientów, gdy będziesz się mógł prezentować numerem z ich regionu.

 

Masz pytania, chcesz dowiedzieć się w jaki sposób przenieść swoją firmę do PLFON i przekonać się jak VoIP może wpłynąć na efektywność działań prowadzonych przez telefon? 

Skontaktuj się z nami już dziś:

Tel:   222 610 610/ e-mail: handlowy@plfon.pl  

Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze oferty zadzwoń pod 799 351 000
lub zostaw swój numer a nasz konsultat skontaktuje się z Tobą.