O nas

Peoplefone Polska S.A. – spółka wiodącego szwajcarskiego operatora telekomunikacyjnego Peoplefone A.G. i Media-Saturn Holding Polska.

Peoplefone AG to prywatna spółka z akcjonariatem między innymi Zurich Kantonalbank (ZKB), która została założona przez Christophe Beaud. Marką Peoplefone A.G. jest usługa telefonii internetowej Peoplefone. Media-Saturn Holding Polska jest właścicielem marki Media Markt - jednej z najsilniejszych marek konsumenckich na rynku. Media Markt jest liderem dystrybucji elektroniki użytkowej w Europie, obecnym w 14 krajach.

PLFON
 

Co nas wyróżnia?

ELASTYCZNOŚĆ
Skupiamy się na klientach biznesowych, ale posiadamy różne oferty bez względu na to czy jesteś klientem indywidualnym, działalnością gospodarczą, małą firmą, czy dużą korporacją z kilkoma oddziałami.
PERSONALIZACJA
Poznając Twoje potrzeby personalizujemy oferty, a w razie potrzeby tworzymy rozwiązanie, które jest szyte na miarę oczekiwań.
KOMPLEKSOWOŚĆ
Współpracując z wieloma producentami z branży IT tworzymy kompleksowe usługi ALLinONE - łączące kilka usług w jedną.

PLFON w liczbach:

10lat
działamy na Polskim rynku
116mln minut
przez tyle czasu rozmawiali nasi klienci w 2017
5000 
klientów korzysta z naszych usług
30tyś
kont VOIP
Peoplefone działa obecnie na rynku szwajcarskim, niemieckim, austriackim, litewskim, słowackim i polskim, a w przyszłości zamierza rozszerzyć swą działalność na inne kraje.

www.peoplefone.ch

www.peoplefone.de

www.peoplefone.at

www.peoplefone.lt

www.peoplefone.sk