Partnerzy technologiczni

PARTNERZY TECHNOLOGICZNI

Realizując dla naszych Klientów projekty z wielu dziedzin, współpracujemy z liderami rynku w swoich branżach. Stale rozwijamy partnerstwo technologiczne by zapewnić naszym klientom dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań.

Partnerzy technologiczni

POZNAJ NASZYCH PARTNERÓW TECHNOLOGICZNYCH

3cx

3CX - oparta na otwartej platformie centrala telefoniczna VoIP, która współpracuje z popularnymi telefonami IP i trunkingiem SIP, zarówno lokalnie, jak i w chmurze. 3CX to zaawansowane funkcje oprogramowania call center, umożliwiające maksymalizację wydajności pracowników i lepszą obsługę klienta.

Axium

Axium - integrator, dostawca i wdrożeniowiec rozwiązań ICT dla biznesu. Dostarczają klientom kompleksowe i zintegrowane rozwiązania do telekomunikacji. W swojej ofercie posiada telefony, profesjonalne słuchawki nagłowne, rozwiązania IP, systemy telekonferencji, wideokonferencji, profesjonalne centrale telefoniczne, switche, serwery oraz aplikacje biznesowe Call/Contact Center.

CallPage

CallPage - krakowski startup, który wsparli wiodący europejscy inwestorzy. Oferuje dla klientów Widget, który angażuje odwiedzających stronę internetową i umożliwia im natychmiastową rozmowę z konsultantem w 28 sekund. Wsparcie klienta opiera się na innowacyjnym rozwiązaniu i szybkim działaniu.

Export Experts

Export experts - zespół skupiający specjalistów ds. eksportu, konsultantów z różnych krajów oraz szkoleniowców międzynarodowych - praktyków biznesu. Export Experts oferuje szkolenia i doradztwo ekspertowe. Od ponad dekady wspiera eksporterów, by pozyskiwali najlepszych partnerów zagranicznych, zdobywali nowe rynki oraz osiągali maksymalne zyski w biznesie międzynarodowym.

Kadeor

Kadeor – agencja interaktywna oferująca profesjonalne, kompleksowe działania z zakresu promocji marki. Do ich czołowych produktów należy marketing w wyszukiwarkach internetowych. Pomagają klientom wybrać odpowiednie kanały i środki marketingowe.

Kontel

Kontel – importer i dystrybutor rozwiązań telekomunikacyjnych: telefonów konferencyjnych, telefonów IP i analogowych, słuchawek nagłownych. Poza dostawami sprzętu świadczy usługi konsultingowe i projektowe.

Thulium

Thulium - zaawansowane oprogramowanie contact center do wsparcia Biura Obsługi. Jeden panel - wiele kanałów. Cała obsługa klienta (infolinia, helpdesk, czat) odbywa się w jednym miejscu – a dokładnie przeglądarce internetowej.

Trilab

Trilab –integrator systemów ERP/CRM Odoo , Workflow. Srebrny Partner Odoo w Polsce zapewniający kompleksowe usługi wdrożeniowo-utrzymaniowe, a także świadczący usługi outsourcingu księgowego, w tym na systemach Odoo klientów . Rozwija współpracę z PLFON w zakresie oferowania usług VOIP zintegrowanych z systemem Odoo.
 
Jeśli twoja Firma zainteresowana jest partnerstwem technologicznym prosimy o uzupełnienie formularza kontaktowego:
 

sekcja

sekcja2

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Peoplefone Polska S.A. swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do obsługi zgłoszenia