Partnerzy

Zostań Partnerem

 

Kompleksowe rozwiązania, pozwalające rozwinąć biznes i ograniczyć koszty.


Chcesz zaoferować klientom najnowocześniejsze i intuicyjne rozwiązania? Nawiąż współpracę z Peoplefone Polska S.A.


Głównym celem naszego programu współpracy jest stworzenie oraz stały rozwój społeczności partnerów. PLFON do rzetelna marka, która może pomóc w zdobywaniu potencjalnych kontrahentów. Dodatkowo w ofercie posiada atrakcyjne modele sprzedażowe i prowizje. Nasza oferta zawiera w sobie kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne, które pomagają właścicielom małych i dużych firm poszerzyć możliwości komunikacyjne firmy, ale równocześnie radykalnie ograniczyć koszty.

Do współpracy zapraszamy:

  • integratorów systemów telekomunikacyjnych
  • dostawców sprzętów VoIP
  • firmy informatyczne
  • konsultantów telekomunikacyjnych
  • dystrybutorów z oprogramowania Call Center

 

Dlaczego warto nawiązać współpracę z Nami ?

Zwiększaj zyski

Zwiększaj zyski

Podnoś kwalifikacje

Podnoś kwalifikacje

Zwiększaj przychody

Zwiększaj przychody

Pomoc i wsparcie

Pomoc i wsparcie

 
Do dobrej jakości połączeń HD wymagana jest przepływność 128 kbps symetrycznie dla jednej rozmowy telefonicznej oraz opóźnień w transmisji pakietów danych nie większych niż 120 ms.
 
 
W ramach PLFON, można korzystać z usługi wirtualnego Faxu. Jest to funkcjonalność, za pomocą której można wysyłać faxy za pomocą panelu, i odbierać zarówno na mailu jak i koncie webowym. Nie ma potrzeby posiadania urządzenia faxowego.
 
Do zestawienia SIP Trunk w centrali analogowej potrzebne będzie postawienie bramy VoIP. Jednak w pierwszej kolejności skontaktuj się z klientem, poznaj jego potrzeby, a następnie porozmawiaj z handlowcem - który pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie.
 
 
Tak, do Nas do można przenieść polski stacjonarny numer telefoniczny od dowolnego operatora telekomunikacyjnego. Wystarczy, wypełnić wymagane formularze, a my zajmiemy się wszystkimi formalnościami.
 
 
Tak, w PLFON możesz kupić dowolny numer zagraniczny z ponad 70 kierunków świata. Dodatkowo w ofercie posiadamy polskie numery komórkowe. Zainteresowany? W tym celu skontaktuj się z handlowcem.


Chcesz zostać naszym Partnerem? Potrzebujesz więcej informacji na ten temat? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Zapraszamy również do kontaktu bezpośredniego pod numerem: 222 610 660

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Peoplefone Polska S.A. swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do obsługi zgłoszenia
Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze oferty zadzwoń pod 799 351 000
lub zostaw swój numer a nasz konsultat skontaktuje się z Tobą.