VoIP dla domu?

VoIP dla domu?

Posiadasz w domu telefon stacjonarny, jednak chciałbyś ograniczyć koszty, lub je zredukować do minimum? Już dziś przekonaj się o korzyściach, które niesie ze sobą VoIP w Twoim domu. Dzięki nam otrzymasz możliwość rozmowy z swoją rodziną i najbliższym niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajdujecie. Wystarczy, ze obie strony będą miały numery w sieci PLFON.

FONbox HOME to nowoczesna telefonia dla użytkowników domowych, która łączy w sobie doskonałą jakość połączeń (HD) z multimedialnymi funkcjami telefonu. Oferowane przez nas rozwiązanie to połączenie wygodnej telefonii z funkcjami, które każdy powinien mieć w domu.

 

Rabat na abonament

 

W ofercie mamy przewidziane trzy korzystne abonamenty: FON4YOU, HOME4FREE, CALL4FREE, w wersjach z telefonem i bez telefonu, które dostępne są na okres 24 i 12 miesięcy. Wybierając opcję z telefonem otrzymujesz, najnowsze urządzenie IP, w pełni skonfigurowane już od 1 zł. Posiadasz własne urządzenie? Skorzystać z rabatu w wysokości 35 % na abonament.

 

Jeśli nie jesteś zainteresowany umową – wybierz opcję PREPAID. Doładowując konto z góry, będziesz kontrolował swoje wydatki. Zapłacisz tylko za wykonane połączenia, a koszty połączeń są już od 5 gr.

 

W PLFON zdajemy sobie sprawę, że nie chcesz zmieniać swojego dotychczasowego numeru, dlatego zajmiemy się przeniesieniem go do naszej sieci. Do nas możesz przenieść polski stacjonarny numer telefoniczny od dowolnego operatora telekomunikacyjnego. Wystarczy, że wypełnisz wymagane formularze, a my zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Chcesz jednak wybrać sobie nowy numer, który przypiszesz usłudze VoiP – u nas nic za to nie zapłacisz.

 

Już dziś zachęcamy za zarejestrowania bezpłatnego konta w PLFON, a dzięki niemu zakochasz się w VoIP.

Proponowane artykuły

14.08.2019
Usługa SIPTRUNK należy do jednych z nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych. W przeciwieństwie do tradycyjnych usług głosowych , pozwala na obsługę dowolnej liczby połączeń jednoczesnych.
07.08.2019
Posiadasz dużą firmę i stawiasz na dalszy rozwój pracowników? Szukasz ograniczenia kosztów zachowując dobrą jakoś połączeń. VoIP z pewnością sprawdzi się w Twojej firmie.
26.07.2019
Oferta PLFON została skonstruowana w uniwersalny sposób, dzięki czemu znajdzie zastosowanie zarówno w małych firmach, jak i w dużych korporacjach.
18.07.2019
Brak umowy terminowej, połączenia do sieci komórkowych 15 gr, wykonywanie połączeń z dialera na Panelu Użytkownika.