VoIP dla Biznesu

VoIP dla Biznesu

Posiadasz dużą firmę i stawiasz na dalszy rozwój pracowników? Szukasz ograniczenia kosztów zachowując dobrą jakoś połączeń. VoIP z pewnością sprawdzi się w Twojej firmie.

Nasza oferta dedykowana jest  biznesowym rozwiązaniom do komunikacji telefonicznej dla biur i przedsiębiorstw, które chciałyby skorzystać z rozwiązania wirtualnej centrali telefonicznej działającej na bazie technologii chmury cyfrowej i Internetu. Połączenie tych elementów daje przewagę nad tradycyjnymi rozwiązaniami służącymi do obsługi połączeń telefonicznych, obniża koszty funkcjonowania biznesu i daje dużą elastyczność w komunikacji z klientami firm.

Jesteś klientem biznesowym i rozważasz przejście na VoIP – u nas znajdziesz najlepsze rozwiązania:

  • Abonament – FONBOX

  • SIP TRUNK - jako zastępstwo tradycyjnych linii ISDN

FonBox Biznes to najnowsze rozwiązanie telefonii IP, świetnie sprawdzające się w firmach dowolnej wielkości. Dzięki wirtualnej centrali oferujemy szeroki zakres funkcjonalności. To świetne, elastyczne rozwiązanie, które nie tylko poszerza możliwości komunikacyjne firmy, ale równocześnie: radykalnie ogranicza koszty - korzystaj z PLFON na własnych urządzeniach bądź aplikacji mobilnej.

 

PLFON w Twojej firmie

 

Obecnie oferta SIP TRUNK dla Biznesu jest idealnym rozwiązaniem, które można zintegrować z systemami contact centre. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta szybko dodasz kolejne kanały rozmowne lub domówisz dodatkowe numery. W ramach naszej oferty posiadamy szeroki wachlarz numeracji polskiej:  złotej i  komórkowej jak i zagranicznej. Dzięki  temu łatwiej dotrzesz do potencjalnych klientów, gdy będziesz się mógł prezentować numerem z ich regionu.

 

Masz pytania, chcesz dowiedzieć się w jaki sposób przenieść swoją firmę do PLFON i przekonać się jak VoIP może wpłynąć na efektywność działań prowadzonych przez telefon? 

Skontaktuj się z nami już dziś:

Tel:   222 610 610 -  e-mail: handlowy@plfon.pl  

Proponowane artykuły

14.08.2019
Usługa SIPTRUNK należy do jednych z nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych. W przeciwieństwie do tradycyjnych usług głosowych , pozwala na obsługę dowolnej liczby połączeń jednoczesnych.
30.07.2019
Posiadasz w domu telefon stacjonarny, jednak chciałbyś ograniczyć koszty, lub je zredukować do minimum? Już dziś przekonaj się o korzyściach, które niesie ze sobą VoIP w Twoim domu.
26.07.2019
Oferta PLFON została skonstruowana w uniwersalny sposób, dzięki czemu znajdzie zastosowanie zarówno w małych firmach, jak i w dużych korporacjach.
18.07.2019
Brak umowy terminowej, połączenia do sieci komórkowych 15 gr, wykonywanie połączeń z dialera na Panelu Użytkownika.